Witamy w Jagiellończyku

Jagiellończyk to Prywatna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Kaliszu dla dzieci w wieku od pięciu do czternastu lat (klasy 0-8). Jest to miejsce, które gwarantuje europejskie standardy nauczania i edukację na najwyższym poziomie jednocześnie dbając o kształtowanie osobowości młodego człowieka. W bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu, dzieci zdobywają wiedzę, rozwijają swoje zdolności a wykwalifikowana kadra nauczycieli pomaga im w pełni wykorzystać ich potencjał. Część zajęć szkolnych prowadzona jest w jezyku angielskim, dzięki temu uczniowie bezstresowo i w naturalny sposób przyswajają sobie język obcy, podobnie jak dzieje się to z językiem ojczystym. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik nauczania, pomysłowym lekcjom i zaangażowaniu naszych nauczycieli, każdy dzień w Jagiellończyku to przygoda, podczas której nauka staje się pasją! https://www.facebook.com/JagiellonczykKalisz/

Dla uczniów

Rodzice uczniów zainteresowanych nauką w mogą skorzystać z naszego formularza online aby rozpocząć proces składania wniosku.

Przejdź dalej

Dla nauczycieli

Osoby zainteresowane pracą w mogą skorzystać z naszego formularza online , aby zobaczyć oferty pracy i rozpocząć proces rekrutacji.

Przejdź dalej